Zbliżają się wakacje, więc czas na podsumowanie naszej akcji. W drugim semestrze tego roku szkolnego udało się zebrać 24,4 kg monet. Zbiórka polegała na przynoszeniu do wychowawców klas „złotych” monet o nominałach 1, 2 i 5-groszy. Najbardziej  zasłużone klasy zostały uhonorowane dyplomami. Klasa Vb uzbierała 9,3 kg (1 miejsce w szkole), klasa IIIa – 6,2 kg (2 miejsce), klasa VIIa – 4,8 kg (3 miejsce).

Zebrane fundusze przekazaliśmy do rozliczenia w siedzibie PCK w Pabianicach. Dzięki wsparciu nas wszystkich wiele dzieci ma szanse wyjechać na wymarzony letni wypoczynek. Bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie!

Szkolne Koło PCK