Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów w roku szkolnym 2020/2021

Dzień tygodnia Godziny zajęć Rodzaj zajęć Klasa Nauczyciel prowadzący
Poniedziałek 14:35-15:20 Zajęcia biblioteczno-czytelnicze 3a,7a Krystyna Laśkiewicz
Poniedziałek 12:40-16:10 Gimnastyka artystyczna 1a,4a Małgorzata Wieczorek
Poniedziałek 14:35-15:20 Zajęcia wyrównawcze – język angielski 7b i 8a dziewczynki Sylwia Stankiewicz
Poniedziałek 12:40-13:25 Zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej 2b Joanna Jarmakowska
Poniedziałek 15:30-16:15 Zajęcia sportowe 5a,6a,7a,7b Renata Mikołajczyk
Poniedziałek 13:40-14:25 Zajęcia wyrównawcze 3a,3b Agnieszka Góral
Poniedziałek 16:15-17:00 Zajęcia sportowe 5a,6a,7a,7b Renata Mikołajczyk
Poniedziałek 15:25-16:10 Zajęcia rozwijające-matematyka 8a Anna Kłucjasz
Poniedziałek 8:00-8:45 Zajęcia wyrównawcze-matematyka 4a,5a Anna Kłucjasz
Poniedziałek 15:25-16:10 Zespół artystyczny 4a,5a,6a,6b,7a,7b.8a Justyna Borowiec-Kapuścińska
Poniedziałek 11:40-12:25 Zajęcia wyrównawcze 2a,2b Dominika Subdzia
Wtorek 14:35-15:20 Zajęcia wyrównawcze – język angielski 7b i 8a chłopcy Sylwia Stankiewicz
Wtorek 8:00-13:25 Gimnastyka artystyczna 1a,2a,3a Małgorzata Wieczorek
Wtorek 15:25-16:10 Zajęcia wyrównawcze- chemia, fizyka 7a,7b,8a Maja Plewińska-Borowiecka
Wtorek 8:50-9:35 Zajęcia wyrównawcze – język angielski 1a,2b Lech Sokołowski
Wtorek 10:40-11:25 Zajęcia wyrównawcze – język angielski 3a Lech Sokołowski
Wtorek 15:25-16:10 Zajęcia sportowo-rekreacyjne 3a chłopcy Izabela Wendler-Korn
Wtorek 8:00-8:45 Zajęcia rozwijające-matematyka 7a,7b Anna Kłucjasz
Wtorek 8:00-8:45 Zajęcia wyrównawcze-matematyka 7a,7b Piotr Bednarski
Środa 13:40-14:25 Zajęcia wyrównawcze – język angielski 4a,5a Anna Tarun-Trzanek
Środa 8:00-11:25

12:40-16:10

Gimnastyka artystyczna 1a,3a

2a,5a

Małgorzata Wieczorek
Środa 15:25-16:10 Zajęcia wyrównawcze-język poski 7a,7b Marzena Warenczak
Czwartek 12:40-16:10 Gimnastyka artystyczna 2a,7a Małgorzata Wieczorek
Czwartek 14:35-15:20 Zajęcia wyrównawcze – język angielski 6a,6b Anna Tarun-Trzanek
Czwartek 13:40-14:25 Zajęcia matematyczne 3a,3b Andżelika Olesiak
Czwartek 16:15-17:00 Zajęcia sportowo-rekreacyjne 7b,8a dziewczynki Izabela Wendler-Korn
Czwartek 8:00-8:45 Zajęcia wyrównawcze-matematyka 6a,6b Piotr Bednarski
Czwartek 8:00-8:45 Zajęcia plastyczne 2b Dominika Subdzia
Czwartek 12:40-13:25 Zajęcia przyrodnicze 3b Dominika Subdzia
Piątek 11:40-12:25 Zajęcia sportowe 1a Andżelika Olesiak
Piątek 8:00-8:45 Zajęcia wyrównawcze-język poski 8a Marzena Warenczak
Piątek 11:40-13:25 Gimnastyka artystyczna 3a Małgorzata Wieczorek