Dyrekcja i rada pedagogiczna w roku szkolnym 2020/2021

  1. Bednarski Piotr – matematyka
  2. Bekier Katarzyna – logopedia, zajęcia rewalidacyjne
  3. Borowiec-Kapuścińska Justyna – historia, WOS, muzyka, plastyka, wspieranie
  4. Dobras-Kozioł Marzena – kierownik świetlicy, rewalidacja
  5. Gabrielska Ewa – biologia
  6. Góral Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
  7. Janusek Agnieszka – język polski, logopedia
  8. Jarmakowska Joanna – wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, instruktor pływania
  9. Jaśkiewicz Jacek – technika, informatyka
  10. Jakóbczak Kaja – wspieranie, rewalidacja, integracja sensoryczna
  11. Kabza Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
  12. Kacperska Paulina – psycholog szkolny, rewalidacja
  13. Kłucjasz Anna – matematyka
  14. Kmieć Anetta – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
  15. Klimek Renata – religia
  16. Kołodziejczyk Aleksandra – wspieranie, rewalidacja
  17. Kopacka Paulina – wychowawca świetlicy
  18. Król Aleksandra – balet, wspieranie, rewalidacja, wychowawca świetlicy
  19. Laśkiewicz-Kadranoui Krystyna – historia, etyka, bibliotekarz
  20. Lelonek – Budzińska Jolanta – bibliotekarz
  21. Lichnowska Anna – język angielski, rewalidacja, logopedia
  22. Majchrzak Marzenna – dyrektor szkoły, wspieranie
  23. Mikołajczyk Renata – wychowanie fizyczne
  24. Olewińska Katarzyna – pedagog szkolny, rewalidacja, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
  25. Olesiak Andżelika – edukacja wczesnoszkolna
  26. Olkusz Beata – wspieranie, wychowawca świetlicy
  27. Plewińska-Borowiecka Maja – fizyka, chemia
  28. Plucińska Paulina – doradztwo zawodowe
  29. Sokołowski Lech – język angielski, wychowawca świetlicy
  30. Stanecka Luiza – wspieranie, rewalidacja
  31. Stankiewicz Sylwia – język niemiecki, język angielski 
  32. Subczyńska Paulina – muzyka, wychowawca świetlicy
  33. Subdzia Dominika – edukacja wczesnoszkolna
  34. Śnieszko Anna – język polski, rewalidacja
  35. Tarun-Trzanek Anna – język angielski
  36. Trzeszczak Agnieszka – wicedyrektor szkoły, wspieranie
  37. Urbankiewicz Aleksandra – wychowawca świetlicy
  38. Warenczak Marzena – język polski, rewalidacja
  39. Wendler-Korn Izabela – wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
  40. Wieczorek Małgorzata – gimnastyka artystyczna
  41. Wyrwa Jarosław – edukacja dla bezpieczeństwa, pływanie

 

 

Załączniki

Plik Opis Data dodania Rozmiar pliku
doc Rada Pedagogiczna 12 września 2020 14:51 17 KB
pdf Rada Pedagogiczna 12 września 2020 14:51 76 KB