W czwartek 24 września odbyło się pierwsze zebranie Samorządu Szkolnego w roku  szkolnym 2020/21. Spotkanie organizacyjne rozpoczęły demokratyczne wybory do trójki reprezentującej Samorząd Uczniowski. Wygrały następujące osoby:

Przewodniczącą SU została Gabriela  Sławska VIIIa,

Zastępcą  została Oliwia Okraska VIIb,

Sekretarzem została  Marika Gross VIIIa.

Poczet Sztandarowy reprezentować będą:

Ania Kubacka VIIa,

Jakub Antoszczyk VIIb,

Iga Kosmala VIIa.

Na zebraniu zostały zaplanowane imprezy, konkursy oraz akcje na najbliższy rok szkolny. Samorząd Uczniowski zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych uczniów. Każda pomoc jest mile widziana. Włączamy się do pomocy w nasze stałe akcje czyli wirtualna adopcja pieska ze schroniska oraz zbiórka kasztanów i żołędzi dla zwierząt leśnych.

Ponadto Samorząd Uczniowski zaprasza do wspólnej zabawy w dniu 1 października ogłoszonym jako DZIEŃ KAPCIA. Wszystkim, którzy w tym dniu odzieją swoje stopy zabawnym bamboszem lub ozdobią fantazyjnie swoje dotychczasowe buty, przysługuje prawo SZCZĘŚLIWEGO NUMERKA.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!