Szybko zapadający zmrok i słupki rtęci zapowiadające zbliżającą się zimę nie zraziły uczniów naszej szkoły, by piątkowe popołudnie, 24 listopada, spędzić w miłym towarzystwie za sprawą dyskoteki zorganizowanej przez Samorząd Szkolny. Gorące rytmy płynące z głośników skutecznie rozgrzały dziewczyny i chłopców z klas 6-8, którzy pląsali na parkiecie sali w wymyślnych układach tanecznych, w świetle dyskotekowych lamp. Dj Dorian zadbał o to, by każdy mógł odnaleźć podczas zabawy swój ulubiony kawałek. Nie zabrakło ulubionych przekąsek, po które sięgano podczas chwili oddechu między utworami. O wystrój sali i poczęstunek zadbały uczennice klasy 8a: Aleksandra Graczykowska i Justyna Jarzynka. Była to kolejna okazja, aby uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 bezpiecznie i wesoło odpoczęli po ciężkim miesiącu pracy.

(aj)