„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, czyli dziecięca radość i uśmiech sprawiają, że wszyscy możemy na chwilę zapomnieć o troskach życia codziennego. Te słowa napisał Janusz Korczak i niewątpliwie są one doskonałym mottem do dzisiejszego święta, czyli Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Z tej okazji nasza szkoła przygotowała dla przedszkolaków „Super Zabawę”. Odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4 im. „Misia Uszatka” oraz Przedszkola Miejskiego nr 15 w Pabianicach.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pani wicedyrektor, która serdecznie przywitała maluchy oraz zachęciła do przyszłej edukacji w murach naszej szkoły. Następnie zaprezentował się nasz zespół wokalno – muzyczny. Dzięki ich występowi wróciliśmy na chwilę wspomnieniami do minionych niedawno wakacji. Wystąpiła również klasa trzecia „a”, która przedstawiła ciekawą scenkę na podstawie wierszy oraz grupowy układ taneczny. Część artystyczną zakończył pokaz gimnastyczek artystycznych. Dziewczynki zachwyciły wszystkich swoją gracją, wymyślnymi układami choreograficznymi oraz pięknymi strojami. Po zakończeniu części artystycznej nasi mili goście wzięli aktywny udział w wielu grach i zabawach.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka życzymy Wam Drogie Dzieci samych szczęśliwych dni, niech spełniają się Wam wszystkie marzenia, a każdy dzień był beztroski i pełen słońca.

                                                   Życzą dyrekcja, wszyscy pracownicy szkoły 

oraz uczniowie SP8

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.