XXIII REGIONALNY RAJD ROWEROWY
im. Prof. J. Bernera o puchar Prezydenta Miasta Pabianice
i Starosty Powiatu Pabianickiego

31 maja o godzinie 10.00 ze Starego Rynku wystartował coroczny rajd rowerowy o puchar Prezydenta Miasta Pabianice i Starosty Powiatu Pabianickiego. Naszą szkołę reprezentowała 26 osobowa drużyna. Trasa rajdu podobnie, jak w roku ubiegłym przebiegała ulicami: Warszawską, 3 Maja, Ks. Piotra Skargi, Graniczną, 20 Stycznia, gen. Zygmunta Waltera Janke,  Bugaj. Na metę w „Lewitynie” dotarliśmy bez żadnych niemiłych przygód z nadziejami, że choć jedna z losowanych nagród trafi w ręce kogoś z naszej ekipy. W tym miejscu z wielką radością informujemy, że szczęście uśmiechnęło się do Oskara Kabzińskiego ucznia ósmej klasy. Nasz kolega stał się posiadaczem jednego z siedemnastu wylosowanych rowerów. Jeszcze raz gratulujemy! Pełni wrażeń oraz w doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły. Do zobaczenia na kolejnym rajdzie w przyszłym roku😊

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *