Zaprzyjaźnić się z książkami,

dumą swojej szkoły być,

ze wszystkimi pierwszakami

Ślubujemy dziś!

19 października 2022r. był niezapomnianym dniem dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. W tym dniu odbyła się uroczystość Ślubowania i Pasowania na ucznia. Było to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.

Na początku uroczystości uczniowie z dumą zaśpiewali hymn Polski. Następnie złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły noszącej imię Jadwigi Wajsówny, a pani Dyrektor Marzenna Majchrzak symbolicznym ołówkiem dokonała pasowania. Dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły i stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Pierwszaki stanęły na wysokości zadania – bardzo dojrzale i z powagą uczestniczyły w uroczystości. Po zakończeniu części oficjalnej, pierwszoklasiści przedstawili program artystyczny. Pokazali swój potencjał poznawczy, wokalny i recytatorski. Ich występ nagrodzony został gromkimi brawami. Każdy pierwszoklasista otrzymał legitymację szkolną oraz dyplom pasowania na ucznia.

Po pamiątkowym zdjęciu uczniowie klasy pierwszej udali się na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Wszystkim pierwszakom serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że dołączyli do grona naszej szkolnej rodziny. Życzymy im samych wspaniałych chwil spędzonych w szkole, sukcesów w nauce
i niezapomnianych szkolnych przyjaźni. Powodzenia! 😁

(gb)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.