Międzynarodowy Dzień Kropki z roku na rok cieszy się co raz większą popularnością zwłaszcza wśród uczniów przedszkoli i szkół podstawowych. To święto kreatywności, zabawy i odwagi w realizacji marzeń. Nasza szkoła obchodziła Dzień Kropki  w poniedziałek 16 września. Z tej okazji wszyscy chętni uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej placówki pojawili się  w kropkowych strojach i nastrojach. Jak zwykle nie brakowało pomysłów na ozdobienie ubrań i przyborów szkolnych. Element Kropki pojawił się również w zadaniach lekcji, szczególnie tych realizowanych w klasach 1-3. Inicjatorem zabawy był Samorząd Uczniowski, Świetlica Szkolna oraz Szkolna Biblioteka. Wszystkim zaangażowanym w święto bardzo dziękujemy i życzymy dalszej kreatywności nie tylko w obchodach naszych szkolnych okazji, ale przede wszystkim w życiu codziennym.

(jj)