„Młodzież zapobiega pożarom”

W dniu 10 marca reprezentanci naszej szkoły: Filip Pietrzak, Justyna Raźna, Oskar Kabziński oraz Krystian Tomczyk pod opieką p. Beaty Olkusz oraz p. Luizy Staneckiej wzięli udział w eliminacjach miejskiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem : „Młodzież zapobiega pożarom”.

Turniej służy propagowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

Miło nam poinformować, że uczeń Filip Pietrzak zajął II miejsce i tym samym zakwalifikował się do finału na szczeblu powiatu pabianickiego. Jeszcze raz gratulujemy i trzymamy kciuki na kolejnym etapie. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

(b0)