Dnia 17 czerwca 2024r. odbyły się występy małych gimnastyczek w naszej szkole dla Kochanych Rodziców i Grona Rady Pedagogicznej. Uczennice naszej szkoły reprezentują nas na imprezach organizowanych przez szkołę, Urząd Miasta oraz przez kluby sportowe współpracujące z naszą szkołą. W występach i pokazach wzięły udział uczennice klas I-VI naszej szkoły. Każda grupa wystąpiła się w pięknych strojach. Uczennice klasy I zaprezentowały się w  układzie  tanecznym, w którym pokazały swoje umiejętności taneczne i  koordynacyjne.

Występy były sprawdzianem również dla uczennic klasy II w układzie zbiorowym z obręczami, zaprezentowały podstawową technikę manipulacji z obręczami do muzyki. Klasa IV zaprezentowała swoje umiejętności taneczne i koordynacyjne w układzie z piłkami. Cheerleaderki z klasy III, V i VI wystąpiły układach z pomponami.

Pokazy były nagrodzone gromkimi brawami przez rodziców, nauczycieli i zgromadzonych gości. Nasze gimnastyczki zachwyciły wszystkich swoimi umiejętnościami.

Pani Dyrektor Agnieszka Trzeszczak oraz p. wicedyrektor Katarzyna Olewińska wręczyły dyplomy i upominki wszystkim gimnastyczkom, życząc wiele wytrwałości w dążeniu do celów i radości z uprawiania tak pięknej dyscypliny sportu, jaką jest gimnastyka artystyczna.

POWODZENIA!!!