POWIATOWY TURNIEJ ZESPOŁÓW CHEERLEADERS JUŻ ROZSTRZYGNIĘTY!

3 czerwca 2022 roku odbył się VI Powiatowy Turniej Sportowo -Taneczny Zespołów Cheerleaders pod patronatem Starostwa Powiatowego w Pabianicach oraz Urzędu Miasta Pabianice. Organizatorem zawodów jest Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jadwigi Wajsówny w Pabianicach oraz Uczniowski Klub sportowy UKS8 Pabianice, który działa pod kierunkiem nauczycielek wychowania fizycznego: p. Małgorzaty Wieczorek oraz p. Joanna Jarmakowskiej.

W tegorocznym turnieju występ każdego zespołu cheerleaders był nagrywany w rodzimej placówce zespołu, a następnie nagranie wideo musiało zostać przesłane do organizatorów. 3 czerwca w kinie „Tomi” jury w składzie: Małgorzata Wieczorek, trener gimnastyki artystycznej oraz sędzia główny zawodów, Joanna Urbaniak-Wożniak – instruktor tańca z Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach, Milena Adamczewska – tancerka, absolwentka Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, Bogna Bagińska – instruktor rekreacji ruchowej z Zatoki Sportu w Łodzi w o w obecności przedstawicieli uczestniczących placówek obejrzało pokaz nagranych występów i wyłoniło zwycięskie zespoły.

Turniej odbył się w 3 grupach wiekowych:

  1. grupa: klasy I – III

I m-ce Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Pabianicach „SŁODZIAKI”

II m-ce Szkoła Podstawowa nr 16 w Pabianicach „PCHEŁKI z SZESNASTKI”

  1. .grupa klasy IV-VI

I m-ce Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Pabianicach „MIKI”

II m-ce Szkoła Podstawowa nr 16 w Pabianicach „PCHEŁKI z SZESNASTKI”

IIIm-ce Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach „JUMPING GIRLS”

  1. grupa. klasy VII-VIII

I m-ce Szkoła Podstawowa DOBROŃ „FRESH MOVE”

II m-ce Szkoła Podstawowa nr 9 w Pabianicach „SP9 TEAM”

Łącznie w turnieju uczestniczyło 78 zawodniczek ze szkół podstawowych Powiatu Pabianickiego. Każda wygrana grupa wiekowa zdobyła puchar. I. miejsca w poszczególnych grupach zostały uhonorowane pięknymi pucharami, ponadto uczestnicy za zajęcie I-III miejsca otrzymali medale oraz drobne upominki i darowizny od sponsorów. Fundatorzy nagród w tegorocznej edycji turnieju to: JUMI Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Pabianice, Społem PSS w Pabianicach, Starostwo Powiatowe, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Pabianicach.

Sądzimy, że wszyscy uczestnicy byli w pełni usatysfakcjonowani ze swoich dokonań. Zawodniczkom oraz trenerom serdecznie gratulujemy. Pozdrawiamy i czekamy na Was w następnym roku!!!!

(mw)

Komentowanie zablokowane