W czwartek 19 września gościliśmy w naszej szkole grupy przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 15 w Pabianicach. Nasi mali goście mięli okazję obejrzeć występy taneczno gimnastyczne z udziałem zawodniczek UKS 8, a następnie wzięli udział w zabawach sportowych zorganizowanych przez panią Gosię i Asię. Mali zawodnicy pokonywali tory przeszkód oraz zmagali się z trudną sztuką władania przyborem gimnastycznym – obręczą. Każdy z uczestników zabawy otrzymał w nagrodę zakładkę do książki oraz słodki poczęstunek. Spotkanie odbyło się w ramach obchodów Święta Przedszkolaka oraz bliskiej współpracy między przedszkolem, a naszą szkołą.

Gimnastyka artystyczna i balet