22 czerwca 2026 roku o godzinie 16:00 w naszej szkole odbędą się Pokazy Gimnastyki Artystycznej.
Podczas wydarzenia swoje umiejętności zaprezentują uczennice klas I–VII klas gimnastycznych, które na co dzień trenują pod kierunkiem Pani Małgorzaty Wieczorek.
Na widowni serdecznie powitamy rodziców uczennic klas gimnastycznych, Dyrekcję Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz wszystkich Pracowników Szkoły.
Pokazy będą doskonałą okazją do podsumowania całorocznej pracy, zaangażowania i sportowej pasji naszych młodych gimnastyczek. Zapraszamy do wspólnego podziwiania efektów ich wysiłku, talentu i determinacji.
Serdecznie zapraszamy!
Uczennice klas I–VII wraz z Panią Małgorzatą Wieczorek


Brak komentarzy