Wycieczka do „Miasta Przygód”

Z okazji zbliżających się Mikołajek 02 grudnia uczniowie klasy IIIA wybrali się na całodniową wycieczkę do tematycznego parku rozrywki –Mandoria w Rzgowie.

Otwarty w lipcu 2021 roku obiekt jest obecnie największym całorocznym parkiem rozrywki w Polsce. Korzystaliśmy z  około 20 atrakcji, w tym pędzących roller-coasterów, karuzeli, zjeżdżalni na 6 torów, łódek na wodzie, labiryntów i wielu innych. W „Mieście Przygód” atrakcje są naturalną częścią całego miejsca, czyli miasta ze swoją historią i stylem. To tutaj renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością, a XVI-wieczne miasto handlowe zmienia się w park rozrywki, dzięki czemu wszyscy poczuliśmy się tak, jakbyśmy przenieśli się w czasie. Uczniowie brali udział w warsztatach wybijania monet, gdzie stworzyli własne Mandoriańskie monety. Nie zabrakło czasu na wspólny obiad oraz mały „shopping”

W „Mieście Przygód” wszyscy bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę. Dali się porwać przygodzie, korzystając z mnóstwa atrakcji. Czas spędzony w tym fantastycznym miejscu pozostanie wyjątkowym wspomnieniem.

Wychowawczyni, Olesiak Andżelika

Komentowanie zablokowane