Wycieczka do „Miasta Przygód”Renata Mikołajczyk6 grudnia 2021Z okazji zbliżających się Mikołajek 02 grudnia uczniowie klasy IIIA wybrali się na całodniową wycieczkę do tematycznego parku rozrywki –Mandoria w ... Czytaj dalej...