Wycieczka na lodowisko „Retkinia” – zimowa zabawa uczniów klas IV–VIIIRenata Mikołajczyk17 grudnia 202517 grudnia uczniowie klas IV–VIII naszej szkoły wzięli udział w zimowej wycieczce na lodowisko „Retkinia” w Łodzi. Była to doskonała ... Czytaj dalej...