Dnia 23 października 2025 roku uczniowie klas VI–VIII uczestniczyli w spektaklu teatralnym pt. „W pustyni i w sieci”, wystawionym w ... Czytaj dalej...
W poniedziałek, 20 października, uczniowie klasy ósmej wybrali się na wyjście do miejskiego parku pod opieką pani Katarzyny Karpowicz-Krupińskiej oraz ... Czytaj dalej...