Gra MiejskaRenata Mikołajczyk13 maja 2024W dniu 10.05.2024 uczniowie klasy VI wzięli udział w III edycji Gry Miejskiej pt. Bierzemy na warsztat TOLERANCJĘ”. Organizatorami wydarzenia ... Czytaj dalej...