Dnia 20 października 2022r. uczennice klasy trzeciej Wiktoria Gajewska i Teodozja Łachacz wzięły udział w konkursie recytatorskim „Na złamanie języka”, ... Czytaj dalej...
Zbliża się zima, pora więc pomyśleć o leśnych zwierzętach. Samorząd Uczniowski ogłasza już po raz ósmy akcję pn. „Dokarmiajmy leśne ... Czytaj dalej...