Stęskniliśmy się bardzo za wspólną zabawą przy dźwiękach dobrej muzyki. Na szczęście naszemu Samorządowi Uczniowskiemu udało się zorganizować pierwszą w ... Czytaj dalej...
W dniu 8 października gościliśmy w naszej szkole zawodników sekcji zapaśniczej Pabianickiego Towarzystwa Cyklistów. Chłopcy wraz z trenerami zapoznali uczniów ... Czytaj dalej...