Podczas lekcji techniki uczniowie klasy 3A samodzielnie wykonywali i ozdabiali wazony. Wszystko zaczęło się od pustej, szklanej butelki, sznurka oraz ... Czytaj dalej...
Dzień Chłopaka w klasie 3A obchodzono bardzo wesoło! Chłopcy zaproszeni zostali na wycieczkę do sali zabaw „Urwisowo”. Wszyscy razem świetnie ... Czytaj dalej...