Nasi w ambasadzieRenata Mikołajczyk28 października 201924 października jedenastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w wycieczce do Ambasady Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie. Wizyta ta była ... Czytaj dalej...