Kolejne wyróżnienie dla klasy III A


Klasa III A zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Szkolne przygody Gangu Swojaków”. Program miał na celu pomóc nauczycielom  pokazać dzieciom piękno polskiej przyrody oraz odkryć przed nimi sekrety otaczającego ich środowiska. Program wspiera edukacyjne inicjatywy dla dzieci, które pozwalają rozwijać ich wiedzę i umiejętności, pobudzać kreatywność i uczą jak od najmłodszych lat żyć blisko natury i w zgodzie z nią. Nowi bohaterowie Swojaki – wśród których były zagrożone i chronione gatunki zwierząt, przybliżały dzieciom rozmaite regiony Polski, w których występują. Pokazały im co kryje przyroda i jak żyć z nią w zgodzie, ale przede wszystkim wyciągnęły dzieci na świeże powietrze, by razem obserwować magię natury!

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu pracy zbiorowej w formie małej ojczyzny, na której będą zaprezentowane zagrożone i chronione gatunki zwierząt. Technika wykonania zgłoszenia konkursowego była dowolna.

Klasa za wyróżnienie otrzymała nagrody rzeczowe w postaci maskotek Swojaków oraz dyplomów. W ręce nauczyciela trafił certyfikat potwierdzający udział w konkursie.

Naszą pracę można podziwiać na stronie organizatora konkursu.

https://szkolneprzygodyswojakow.pl/galeria-prac/praca/?s_di=7038&u_di=4247 

(ao)

Komentowanie zablokowane