
Rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu plastycznego „Najpiękniejszy Miś”
W poniedziałek miało miejsce rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu plastycznego na „Najpiękniejszego Misia” klas I-III, zorganizowanego przez wychowawców naszej świetlicy szkolnej: Panią ... Czytaj dalej...









