Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Rodzice!
Dostojni Nauczyciele!
Drodzy Uczniowie SP8!

Ostatnie miesiące roku szkolnego 2019/2020 upłynęły z ograniczonym funkcjonowaniem szkoły i z wykorzystaniem form kształcenia na odległość. Było to dla nas cenne doświadczenie zarówno edukacyjne, jak i społeczne.

Dziękujemy wszystkim za wzajemne zrozumienie, zaangażowanie i wytrwałość. Efektem wspólnych wysiłków są promocje uczniów do kolejnych klas.

26 czerwca, z zachowaniem reżimu sanitarnego, uczniowie SP8 otrzymają świadectwa szkolne zgodnie z podanym – na stronie internetowej SP8 – harmonogramem.

Do wskazanych pracowni i na teren szkoły może wejść (w wyjątkowych przypadkach) po jednym rodzicu danego ucznia (jednak rodziców z danej klasy nie może być na terenie szkoły więcej niż trzech). Pozostali rodzice oczekują na dzieci przed szkołą. Prosimy o zrozumienie i wzajemną życzliwość.

Powyższa informacja nie dotyczy rodziców ósmoklasistów. W przypadku rodziców uczniów klas ósmych – jeden rodzic danego ósmoklasisty może pojawić się na uroczystości wręczenia świadectw ukończenia szkoły.

Z uwagi na wytyczne GIS, rodzice i uczniowie zasłaniają usta i nos na terenie szkoły.

W przypadku nieodebrania świadectwa dn. 26.06.2020. – można się po nie zgłosić do sekretariatu szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-12.00.

Życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji z nadzieją, że 1 września spotkamy się w szkole.

Dyrekcja SP8