Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Przed nami rok szkolny 2020/2021. Z uwagi na pandemię będzie on inny niż poprzednie, jednak wszyscy pracownicy szkoły starali się zaplanować funkcjonowanie szkoły stosując się do wszystkich zaleceń, kierując się  dobrem  uczniów, możliwościami organizacyjnymi i zdrowym rozsądkiem.

Udostępniamy opracowane przez Organ Prowadzący procedury  obowiązujące we wszystkich szkołach oraz zasady zalecane przez MEN.

Prosimy Państwa o rozmowę z dziećmi i wyjaśnienie im konieczności przestrzegania ustalonych zasad oraz  zastosowanie się do ustaleń wprowadzanych w  naszej  Szkole  również przez Państwa –  Rodziców/opiekunów uczniów.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i wnioski. Będziemy też na bieżąco monitorować funkcjonowanie placówki, celem reagowania na sytuacje nowe oraz wprowadzać zmiany, jeśli będą one niezbędne.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę, bowiem wszyscy chcemy powrotu do tradycyjnej formy kształcenia oraz zapewnienia dzieciom i pracownikom Szkoły właściwych, bezpiecznych warunków do nauki i wychowania.

Dyrekcja i Pracownicy SP8

Plik Opis Data dodania Rozmiar pliku